Yeni Tristana Kostümünü Siz Seçiyorsunuz

Yeni Tristana kostümünü siz seçiyorsunuz. Hatırlarsanız Riot Games geçen sene Illaoi için buna benzer bir etkinlik başlatmıştı bu sefer aynı etkinliği Tristana için yapıyor. Üç ayrı konseptte yayınladığı tristana konseptlerinden birini seçebiliyoruz. Tüm gelişim sürecini 15 günde bir yayınlayacağı yazılarla takip edebileceğiz.

Nasıl Seçiyoruz

Tristana’nın bir sonraki kostümü için pek çok tasarımı gözden geçirmiş Riot gamesk ve sonunda üç kostümde karar kılmış. Bu üç kostümden birine oy vermeniz Hangi Tristana kostümünü seçmek için yeterli. Sonuçlar birbirine çok yakın olduğu taktirde Tristana otp oyuncularının da fikri alınarak belirlenecekmiş.
Tristana Kostümleri

Katılan Herkese Hediye

Kazanan açıklandıktan sonra, Nexus’ta yayınlayacakları makalelerle bize kostümün geliştirme sürecini anlatacaklar. İki haftada bir, konuyla ilgili resimler, videolar ve yazılar paylaşacaklar. Böylece bizde süreci takip edebileceğiz.Bu süreçte bizden gelen tepki ve yorumları da dikkate alacaklar.

Ne zamana Kadar

7 Mart saat 10.59’a kadar oy verme şansınız var. Kostüm çıktığında, oylamaya katılan herkes bir simge kazanıyor. Bu arada şunu hatırlatalım her ne kadar 3 tasarım olsada bunlar bire bir gelmeyecek. Tamamen değişebilir.

Şeker Kız Tristana

Şeker Kız Tristana
“Şeker Krizi Tristana” Şeker Krizi Tristana, kudretli sakız makinesi topuyla Şeker Krallığı’nı lezzetsiz düşmanlardan koruyor.

Galaktik Topçu Tristana

Galaktik Topçu Tristana
“Galaktik Topçu Tristana” İki aşırı tehlikeli robot zırh kayıplara karıştı ve üzerlerine konan ödül zaman geçtikçe artıyor. Galaktik Topçu Tristana’nın çözümüyse şöyle: Soru sorma, hedefini vur ve ödülü kap.

Minik Şeytan Tristana

Minik Şeytan Tristana
Bazen kuvvetli olmak için biraz da muziplik gerekebilir. Minik Şeytan Tristana haylazlıkta usta ve her türlü zor durumun ortasına atlamaya hazır. Bazen bu durumlara kendisi sebep olsa bile…