SYLAS YENİ ŞAMPİYON YETENEKLERİ OYNANIŞI

League Of Legends’ in yeni şampiyonu “İsyanın Zinciri Sylas” çıktı. Tanıtım filmi de oldukça güzel olan şampiyon şu an yalnızca Pbe’ de denenebiliyor. Şampiyonun 9.2 yaması ile birlikte istemcilerde yer alması bekleniyor. Yeni şampiyon bir mahkûm ancak Lux’ un yardımı ile hapishaneden kaçıyor.

Sylas Yetenekleri

Sylas’ ın Yetenekleri oldukça ilginç. Daha önce hiçbir şampiyonda olmayan kendine özgü yeteneklere sahip. Sırası ile Sylas‘ın yetenek setini tanıyalım.
Sylas Yetenekler

P(Pasif): Petrisit Patlaması

Sylas bir yetenek kullandıktan sonra gerçekleştirdiği ilk normal saldırısıyla birlikte zincirlerini sallayarak yakınındaki rakiplere hasar verir.

Q: Kırbaç Zincir

Sylas zincirlerini savurarak rakiplerine hasar verir ve onları az miktarda yavaşlatır. Kısa bir gecikmenin ardından zincirlerin birleştiği nokta patlayarak rakiplerin üstündeki yavaşlatmanın etkisini arttırır ve onlara yeniden hasar verir.

W: Kral Katili

Sylas bir hedefe doğru atılarak güçlü bir vuruş yapar. Bu vuruş rakibe hasar verirken kendini iyileştirir. Rakibin canı azsa verilen hasar artar. Sylas’ın canı azsa iyileştirme miktarı artar.

E: Firar / Kaçır

Sylas kısa bir mesafe boyunca atılır ve kalkan kazanır. Kısa bir süreliğine yeteneği yeniden kullanarak zincirlerini savurabilir ve isabet alan ilk rakibi sersemletir, ona hasar verir ve kendini ona doğru çeker.

R: Gasp

Sylas, rakibin ultisini kendisi kullanmak üzere gasp eder. Ultileri gasp edilen rakipler onları kullanmaya devam edebilir. Sylas, Gasp her kullanılır olduğunda bir rakibin ultisini çalabilir; ancak aynı rakibin ultisini bir süreliğine yeniden gasp edemez.

Ay İfriti Sylas Kostümü

Ayrıca Sylas ile beraber çıkacak olan Ay İfriti Sylas kostümüne ve çerçevesine 1350 RP ye sahip olabilirsiniz
Ay İfriti Sylas

Sylas Türkçe Seslendirme

Sylas’ın Türkçe seslendirmeleride bir video şeklinde Riot Games tarafından yayınlandı.