Yeni Morgana Ve Yeni Kayle Yetenekleri Yayınlandı

Yeni Morgana ve Kayle rework’ü ile ilgili bir video yayınlandı . Bu ilk görüntülere göre, Morgana’nın daha çok görsel rework geçirirken Kayle’ın yetenek setinde de değişlikler olduğu göze çarpıyor. Bu rework ile oyunun ilk şampiyonlarından olan bu iki şampiyon sonunda hak ettiği ilgiyi artık bulmuş gibi duruyor. En azından Morgana mainler tek bir replik dinlemekten kurtuluyor.

Morgana Rework

Morgana Rework
Morgana yeteneklerinde çok fazla bir değişiklik yok. Ultisi dışında tüm yetenekleri korunmuş. Ultisine ise hareket hızı eklenmiş. Ancak hem şampiyonun kendisi hemde yeteneklerin görselleri, animasyonları ve ses efektleri yenilenmiş.

Kayle Rework

Kayle Rework
Kayle rework’ü Morgana’dan biraz farklı ana özellikleri korunsa da yeteneklerinde özellikle de pasifi ve ultisinde hatırı sayılır değişiklikler var.

Kayle Yetenekleri

Kayle Yetenekler
p

PASİF: İLAHİ YÜKSELİŞ

PASİF: İLAHİ YÜKSELİŞ Kayle ilahi kademeye ulaşmadan önce dört biçimden geçer.

Azimli (1. seviye): Kayle’ın saldırıları biriken saldırı hızı sağlar. Kayle, azami yüke ulaştığında Haşmetli hale gelir ve rakiplere karşı ilerlerken hareket hızı kazanır.

Alazlı (6. seviye): Kayle, Haşmetli haldeyken saldırıları ilave büyü hasarı veren alev dalgalarına dönüşür.

Yüce (11. seviye): Kayle tamamen menzilli bir şampiyona dönüşür.

Ulu (16. seviye): Kayle son biçimine ulaşır ve kalıcı olarak Haşmetli hale gelir. Alev dalgaları gerçek hasar verir.

q

Q: IŞIĞIN HÜKMÜ

Buyıl ilk defa Altın Spatula kulübü geliyor. Klübe üye olmak için 1250 rp değerinde üyelik paketi almanız gerekiyor. Bu paketi aldığınızda her oyunda 1 rasgele bireysel kostüm takviyesi ve 1 fazladan yeniden deneme hakkı kazanabiliyorsunuz.
w

W: SEMAVİ LÜTUF

Kayle kendini ve hedef takım arkadaşını iyileştirir. Ayrıca her iki şampiyon da hatırı sayılır miktarda geçici hareket kazanır.
e

E: YILDIZATEŞİ KILICI

Pasif: Kayle’ın normal saldırıları, yetenek gücü ve saldırı gücüne bağlı olarak artan ilave hasar verir. Aktif: Kayle’ın bir sonraki normal saldırısı menzilli hale gelir ve hedefin eksik canının bir kısmını ilave büyü hasarı olarak verir. Kayle Alazlı biçimine yükseldiğinde bu saldırı hedefin yakınındaki rakiplere de hasar verir.
r

R: YÜCE ADALET

Kayle kendini veya hedef aldığı takım arkadaşını birkaç saniyeliğine hasar görmez hale getirir. Hasar görmez hale gelen hedefin etrafındaki dairesel alana arındıran kılıçlar yağar. Kılıçlar alandaki rakiplere hasar verir.