SuperMassive Wolf ve Frozen Transferi

Lol Espor’da transfer sezonu son hızıyla devam ediyor League Of Legends’da, tüm takımlar 2019 kış mevsimi başlamadan önce transferlerini tamamlamak için çalışıyor. Bu takımlardan biri de tabi ki SupperMassive.  Her sene bir önceki seneden daha iddialı gelen Bahçeşehir SuperMassive bu yıl oldukça iyi iki transfer geliştirdi.
Frozen SuperMassive'de
Frozen SuperMassive
Frozen, Şampiyonluk Ligi için ayrı bir yere sahip. Yeteneğinin yanı sıra  ligin ilk Koreli oyuncusu olma özelliğine sahip. Kısa sürede çok fazla benimsenen ve sevilen Koreli oyuncu, ligimize gelir gelmez Türkçe öğrenmişti ve bu davranışı Riot Türkiye çalışanlarını bile etkilemişti.
Frozen’ın,
Bahçeşehir SuperMassive‘e transferi Lol Espor camiasında oldukça fazla yankı uyandırdı.
SupperMassive'den Büyük Transfer
Wolf - SuperMassive
Henüz Frozen yankıları bitmemişti ki  bir anda çıkan dedikolar gerçek oldu. SKT’de 5 yıl boyunca yer alan ve iki tane Words kazanan Wolf Supermassive geldi. Wolf’un transferi gerçekten büyük bir yankı uyandırdı. Wolf geçen sene çok iyi bir split geçirmemiş olsada bunda 5 yıllık hiç durmadan çalışmanın etkisinin büyük olduğu düşünülüyor. 
Kuşkusuz ki Wolf’un Şampiyonluk liginde oynuyor olması yanlızca Supermasive için değil Şampiyonluk ligi içinde gerçekten büyük bir deneyim olacaktır. Bu yıl seyir zevki yüksek bir lig bizleri bekliyor. 
Wolf ve Zeitnot
Zeitnot kuşkusuz ligimizin en değerli nişancılarından bir tanesi. Buna  rağmen yanında kendinden tecrübeli bir oyuncu olduğunda son derece saygılı ve egolarından arınmış bir oyuncu. Onu bu kadar özel kılan da bu. Geçen sene Snow Flower ile oynamış olması ona çok fazla şey katmış. Çıtasını bu sayede bir üst seviyeye taşımıştı. Ancak yaptığı açıklamalarda çok yorulduğunu belirtmiş, dinlenmek istediğini söylemiş, hatta seçildiği halde All Star’a katılmayacağını açıklamıştı. 
Wolf ile beraber Zeitnot bu splitte gerçekten en çok merak edilen ikili olacak. Bu aslında Bahçeşehir SuperMassive alt koridoruna ayrı bir baskı da uyguluyor olacak. Her yeni gelen oyuncu ile kendine bir şeyler katmayı başarmış olan Zeitnot’un Wolf ile kendinini çok daha fazla geliştireceği kesin. Kim desteği Wolf olsun istemez ki?

Bağlantılı Video

1907 Fenerbahçe Espor Kadrosu Sezon 9 | Lolespor