Riot Espor Sahnesi Biletleri Satışta

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2 hafta sonra başlayacak. 19 Ocak’ta sabırsızlıkla beklediğimiz maçları izleyebileceğiz. Bir farkla; artık evden izlemek zorunda değiliz. Merakla beklediğimiz Espor Sahnesi açılıyor ve bizde canlı olarak maçları izleyebileceğiz. Hatta biletler satışa çıktı bile.

Riot Espor Sahne Nerede ?

Riot Espor Sahne, Ataşehir Watergarden içinde yer alıyor. Ulaşım için pek çok detayla ilgilenilmiş. 3 farklı güzergaha ücretsiz servisler mevcut. Ayrıca, Kadıköy, Ümraniye, Beşiktaş, Taksim’den kolayca ulaşmanız mümkün. Daha ayrıntılı detay ve otobüs güzergahları için, Watergarden’ın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Watergarden

Bilet Fiyatları

Maçlar 19 Ocak’tan itibaren her hafta sonu 13:00 de başlayacak. Tahmini olarak 19’da sona erecek. Biletler kış mevsiminin ilk 5 haftası için satışa çıkmış. Son 4 haftanın biletleri Ayrıca satışa çıkacak. Günlük biletler 15 lira. Fiyat standart kategori ayrımı yok. Satışlar sahneye en yakın koltuktan başlayıp, sahneye en uzak koltuğa doğru yapılıyor. Biletleri isterseniz Biletix üzerinden, isterseniz alandaki gişeden alabiliyorsunuz. Biletler aynı gün oynanan 5 maç için geçerli. Yani bir tam bir gün için. Gelmek istediğinizi etkinliğin tarihine göre seçip alabiliyorsunuz Etkinlik günü satılan biletlerin teslimi etkinlik alanındaki bilet teslim satış noktalarından yapılıyor. Mekan girişinde seyircilerinin gün içinde rahatlıkla alana girip çıkmasını sağlamak için bileklerine soğuk damga basılıyor.

Kombineler

Birazcıkta mevsimlik giriş biletinden bahsedelim. Sınırlı sayıdaki bu biletler kış mevsimindeki tüm maçları kapsıyor yani 9 haftalık lig dönemi artı kış mevsimi finallerinin tamamı için geçerli ve 300 liradan satılıyor. Satın alınan kombine kartları 19 Ocak günü Riot Games Espor Sahnesi bilet gişesinden kimlik göstererek alınabiliyor.

Espor Müze ve Dükkanlar

Müze ve Dükkanlar

1000 kişilik kapasiteye sahip olan bu merkezde ayrıca LoL ve Espor takımlarının ürünlerinin de satıldığı dükkanlara ulaşabilirsiniz. Merkezin içinde ayrıca Esporun bu güne dek süregelen yolculuğunu gösteren bir de müze bulunuyor.
Espor Sahne