Prestij Serisi Kostümleri Nasıl Alınabilecek?

Riot Games geçtiğimiz sezonun sonuna doğru, dünya şampiyonası yaması ile birlikte, iki tane Prestij kostümü çıkardı. Bu kostümlerden biri Akali için diğeri ise Kai’sa için çıkarıldı. Bu kostümlerin etkinlik dışında satışa çıkarılmayacağı söylendi. 9.1 yaması ile Aatrox için yeni bir Prestij kostümü çıktı. 9.2 yamasında da Vayne için Prestij kostümü çıkacak.

Eskiden Sembollerle Alıyorduk

Daha önceki uygulamada bu kostümleri sembol biriktirerek alabiliyordunuz. Bu sembolleri de biletten ve görevlerden toplaya biliyordunuz. Ancak son yayınladığı yazı ile Riot games bu uygulamayı değiştirdiğini duyurdu.
Sembıl Kartları

Prestij Kostümleri Gelmeye Devam Edecek

Aatrox’a çıkarılan Aatrox ve 9.2 yamasında Vayne için çıkacak prestij kostümleri için bir yazı yayınlayan Riot Games. Her yamada yeni bir prestij kostümleri gelecek ve yıl sonuna kadar prestij mağazasında kalacak. Bunlar etkinliklerle sınırlı olmayacak. Etkinliklere özel prestij serileri çıkarmaya devam edecekler ama bunun dışında Aatrox’da olduğu gibi 100 prestij puana alınabilecek kostümlerde eklemek istiyorlar.

Kanlı Ay Aatrox Prestij Kostümü

Renk Paleti

Prestij kostüm serisi için altın ve beyaz renkleri kullanmaya devam edeceklermiş ancak gerektiğinde diğer renklerle de destekleyeceklermiş. Amaç kostümleri daha da ilgi çekici hale getirmeye çalışacağız diyor.
Vayne Prestij Kostümü

Prestij Puan

Prestij puanları usta işi sandık paketlerinden çıkacakmış. Çıkış dönemlerindebu paketlerden üç tane olacakmış ve gelecekte farklı yollardanda prestij puanı kazanabileceksiniz demiş riot games. Tahminen bu farklı yollardan biri etkinlikler le gelen kapsüller diğeri de görevler olabilir.

Usta İşi Sandık

Cevherden Farkı

Cevherden farklı olarak prestij puanları için herhangi bir şans faktörü bulunmuyor. dolayısı ile istediğiniz prestij kostümünü almaya ne kadar yakın olduğunuzu takip edebiliyorsunuz. Prestij puanları 1 Ocak 2020 de usta işi sandık paketlerinden kalkmış olacak.
Kanlı Ay Kapsülleri