ORİGAMİ ANİVİA VE ORİGAMİ NUNU | RİOT'UN YENİ KONSEPTİ

Riot Games 9.4 yaması için tasarladığı kostümlerde yeni bir konsept oluşturulmuş. Yeni bir kreasyonu var da diyebiliriz. Kâğıt katlama sanatını fikir olarak kullanarak çok güzel bir kostüm konsepti oluştururmuş. Aynı zamanda bir fikir onları son derecede özgür bırakmış. İlk origami kostümleri ise Anivia ve Nunu için tasarlanmış. Bir sonraki yamada 9.4 yamasında bizlerle birlikte olacak bu iki güzel kostüm tasarımcıların oldukça yaratıcı olmasına da izin vermiş. Nunu’ya bu kostüm çok yakışmış özelliklede kostümün yırtık kâğıt kenarları harika görünüyor. Nunu’nun kağıttan şapkası ise sevimli.

Havai Fişek Vayne Prestij Serisi

Nunu ve Willump için ayrı bir önemide var bu kostümlerim 2015’teki Zombi kostümünden sonra ilk çıkan kostüm bu. En son Kasım 2015 te kostüm çıkmıştı bu ikiliye. Kostümler PBE ortamında denenmeye başlandı.
Nunu & Willump

Origami Anivia

Birazda yeteneklerinin efektlerine bakalım istiyorum kostümlerin. Tabii biraz da fiyatlarından bahsedelim 1350 RP ye satılacak bu kostümler. İlk olarak Anivia ile başlayalım. Oldukça güzel bir geri dönüş animasyonu tasarlanmış. Kırmızı yeşil ve sarıya yoğunluk verilmiş. Ses efekti ve görüntü efektleri yenilenerek yeni animasyonlar eklenmiş.
Origami Anivia

Origami Nunu & Willump

Nunu ve Willump’ın kostümünde de dönüş animasyonu başta olmak üzere tüm yetenekleri için yeni görsel efektler animasyonlar ve ses efektleri hazırlanmış. Dönüş animasyonunda Anivia’ya göndermede yapılıyor. Willump’un kâğıt yaratık olması çok hoş duruyor. Renklerde portakal rengi, deniz mavisi ve altın renkleri ile çalışılmış bu kostümde ve yine Anivia kostümünde olduğu gibi 1350 RP ye satılıyor olacak.
Origami Nunu

Renk Paketleri

Her kostümde olduğu gibi Nunu ve Anivia için renk paketleride yine kostümlerle birlikte satışa sunulacak. Anivia için 8, Nunu ve Willump içinse 7 farklı renk geliyor.
Nunu & Willump Renk Paketi
Anivia Renk Paketi
9.4 yamasında gelmesi beklenen kostümleri Anivia ve Nunu oyuncuları sabırsızlık ile bekliyor.