Neeko Yeni Şampiyon Oynanış ve Tüm Yetenekleri Lol

Riot Games dönem arasında her zaman olduğu gibi yeni bir şampiyon çıkarttı. Bu sefer çıkarttığı şampiyon Neeko bir bukalemun ve pasifi de bu özelliğini desteklemekte.

Neeko Yetenekleri

Neeko Yetenekleri

Neeko Pasif (P)

Bugüne kadar çıkarttığı hiç bir şampiyonun yetenekleri arasında yer almayan bu farklı özellik oldukça ilgi çekici. Pasif yeteneği sayesinde Neeko istediği zaman diğer takım arkadaşları gibi görünebiliyor. Bu kopya görünümle ilgili bir kopya olmasına rağmen düz vuruşları görünümünü değiştirmiyor. Yetenek kullandığı zaman Neeko orijinal görünümüne kavuşuyor.

Neeko Q Yeteneği

Neeko Q’ sunu kullandığında bir tohum fırlatır. Ve rakibine büyük hasar verir bir rakibi katletmesi halinde tohum yeniden gelişiyor. En fazla 2 kere yeniden gelişebiliyor

Neeko W Yeteneği

Neeko W yeteneğini kullandığında, bir yöne doğru kopya oluşturarak koşar. Karşıdaki rakibi kandırır. Bu süreçte kendisi görünmez olur ancak bir hasarı olmaz.

Neeko W

Neeko E Yeteneği

Karşıdaki şampiyona kitle kontrolü uygular ve kısa bir süre de olsa şampiyonu sersemletir ve sabitler. Bu süreçte Neeko rakibe büyü hasarı verir. Tekbir şampiyona değil yolu üzerindeki tüm şampiyonları aynı etkiyi uyguluyor.

Neeko R Yeteneği (ULTİ)

Neeko hava yastığı ve bir kalkan kazanıyor sonra yere indiğinde yakındaki rakiplere yüksek oranda bir hasar veriyor ve onları sersemletiyor. Neeko bir takım arkadaşının görünümüne büründü ise bu yeteneği gizli bir şekilde hızlandırabilir

Neeko Oynanıış Özellikleri

Görünmezlik suresinin kısa olması bir dezavantaj olarak görülse de yeteneklerin bekleme sürelerinin çok kısa olması, şampiyon için büyük bir avantaj. Takım savaşları için ideal bir şampiyon. Neeko hem orta koridor hem de orman rolü için tasarlanmış bir şampiyon. Görünmezlik özelliği özellikle ormancı rolünde çok etkili kullanılabiliyor

Baskın atarken bir başka şampiyonun kılığına girebiliyorsunuz. Yine hareket kısıtlamaları ile takımımıza katkı sağlayıp rakibe, kitlesel hasar verebiliyorsunuz.
Tüm yetenekleri diğer şampiyonların yeteneklerini andırıyor olsa da pasifi tamamen kendisine has ve hiçbir şampiyon da olmayan bir özellik. Bu yeni özelliğin League of Legends nasıl bir etki yaratacağı merakla bekleniyor.

You Tube Kanalımız
You Tube Kanalımız