Neeko Eşcinsel Mi? Neeko' nun Hikayesi

Yeni şampiyon Neeko geldi. Gelişide oldukça olaylı idi. Şampiyon hakkındaki söylentiler bir türlü bitmedi.
Neden peki? Bu söylentiler üzerine en sonunda Riot Games açıklama yaptı. Bu açıklama oldukça ilginçti. Riot Games her şampiyonda olduğu gibi Neeko’ nun hikayesi içinde ilginç bir hikaye yaratmış.

Dikkat Çeken Replikler

Neeko

Neeko’ nun hikayesi bazı boşluklar olduğunu düşünen sevenleri var. Yeni maini Neeko olanlar bazı sorular yöneltti Riot Games’a. Bu oyuncuların dikkatini çekense Neeko’nun görünümü ve sesi bayan olmasına rağmen konuşma tarzı biraz erkeksi olması. Bunun üzerine Riot Games Bir Açıklama yaptı.

Riot Games Açıklaması

Bu sorular üzerine Riot games bir açıklama yapma ihtiyacı hissetti ve Neeko‘nun ikinci eş cinsel şampiyon olduğunu doğruladı. Riot Games’in yarattığı ilk eş cinsel şampiyon Varus’du. Böylece konuya da bir açıklama gelmiş oldu. Kadınlara daha fazla ilgi duyduğu için bu repliklere sahip kendisi.

Neeko eşcinsel mi?

Neeko Nasıl Biri ?

Neeko yirmili yaşlarında hoş ve sevimli bir hanımefendi. Ancak oldukça yalnız bir karakter. Bunda eş cinsel olmasının etkisi olmasının etkisi büyük. Neeko’nun Hikayesi bir bölümünde eksiklikler olduğu ve bu gizemli bölümlerin de zaman içinde tamamlanacağı söyleniyor.

Neeko'nun Hikayesi
Neeko'nun Hikayesi

Neeko Tehlikeli Mi?

Neeko’nun Hikayesinde dikkat çeken bir bölümü var ki yalnızca karakteristik özelliklerinden bahsetmiyor gibi. “Kendisi pek tehlikeli görünmese de aman gözünü ondan ayırma konu Neeko ise hiçbir şey göründüğü gibi değildir.” Yalnızca şekil değiştirme yada gizlenme özelliğini değilde bu cinsel kimlik özelliğini de yansıtıyor gibi bu cümleler.

Derin Bir Kuyu Neeko

Oyun içinde cinsel kimliği ile ilgili ipuçlarını diğer bayan şampiyonlarla olan diyaloglarında bulabiliyorsunuz.
Oyun içinde Nidalee, Shywana ve Evelyn ile konuşmasında cinsel kimliği ile ilgili ipuçları veriyor. Neeko’ nun hikayesi çok zengin derin bir kuyu. Riot ise böyle bir şampiyona ihtiyacı vardı oyunun diyor. Bir Bukelamun olması ve şekil değiştirebilmesi de böyle bir karakter yaratmalarına yardım etmiş.

You Tube Kanalımız
You Tube Kanalımız