Yeni Kar Haritası - League Of Legends

Kış haritası geliyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda kışın gelmesi ile beraber vadide beyazlara büründü. Orjinal ismi ile Snowdow yani kış haritası League of Legends da yılbaşı öncesi dönemin vazgeçilmezi halini almış durumda. Kış haritası onuruna, yeni şampiyon Neeko’ya da kış konseptli, “Kış Mucizesi Neeko” kostümü geldi. Ayrıca yine kış konseptli iki adet de kardan adam totemi mevcut. Yüklenme ekranı dahil yine tamamen kış konseptli bir harita geliyor.

Baron Nashor

Base Harika Olmuş

Kış haritasının en dikkat çeken yerlerinden biri tabi ki de oyunu açar açmaz karşımıza çıkan base. Bu yıl geçen senelere göre biraz daha özenilmiş ve süslenmiş olduğunu söylersek yanlış olmaz.

Kış Mucizesi Neeko

Kış Mucizesi Neeko

Kış haritasının en büyük sorunu kış konseptli kostümlerin çok belli olmaması. Bu nedenle Riot genel olarak dereceli oyunlarda kış haritasını devre dışı bırakıyor. Çoğu zaman oyun modları yada normal oyun içinde kış haritası kullanılabiliyor. Tabi her zamanki gibi oyun içi kontrollerden kış haritasını kapatmanız mümkün.

Bu Yıl Arurf Yok

Geçen yıl kış haritası ile beraber kış Urf modu gelmişti. Bu yılda pek çok kişi bu modun gelmesini bekliyor. Ne yazık ki onlara kötü bir haberimiz var. Bu yıl Arurf yok. Merkez baskını oyun modunun şu sıralar Pbe de yer aldığından bahsetmiştim. Onun içinde bazı bölümler var Urf’u anımsatan ama Urf modunun kendisi bu yıl gelmeyecek.

Noel Nashor

Base Kıs Haritası

Haritasının olmazsa olmazlarından biride donmuş bir nehir ve o nehirde yaşayan Noel şapkası takmış Baron Nashor bence bu haritanın en güzel ögelerinden biri bu. Bu heybetli ve korkutucu yaratık bir noel şapkası ile ancak bu kadar sevimli olabilir. Diğer orman canavarlarında noel ile ilgili bir çalışma yapılmamış. Minyonlar için ise aynı şey geçerli değil onlar da her sene olduğu gibi bu senede şapkalarını giyip ellerine çoraplarını alıp gelmişler.


Destek Olmak İçin: https://www.bynogame.com/KUNK
Videomu beğenmeyi unutmayın.
Bu videolarıda sevebilirsiniz:

ABONE OL: https://www.youtube.com/c/BasakKUNBUK…

WEB: http://www.lolhabergg.com

DISCORD: https://discord.gg/5eMXG8B

TWITCH: https://www.twitch.tv/lolkunk

#kışharitası#urfkışharitası#lolsnowdown#LeagueOfLegends#Lol#RiotGames#LeagueofLegendsTürkiye#başakkunkkunbuk#kunk#BaşakKunbuk#BaşakKunk