Lol Ay Festivali 2019

2019 Ay festivali başladı ve 5 Marta kadar devam ediyor olacak. bu yıl Çin takvimine göre domuz yılı. Uzak doğu kökenli ay takvimine göre tatil olan bu dönemi Riot Games her yıl kutlamaya devam ediyor. bilgisayar oyunlarında. Özellikle de espor arenasında oldukça etkin olan Kore için önemli bir etkinlik olan Ay Festivali birçok özelliği ile öne çıkıyor.

Havai Fişek Vayne Prestij Serisi

Bu senenin kostümleri içinde Havai Fişek Vayne kostümü yer alıyor. Ancak bu etkinlikte diğer senelerden farklı olarak prestij serisi de yer alıyor. Havai Fişek Vayne kostümü için Prestij serisi devrede olacak. Havai Fişek Vayne kostümü 1350 Rp ye alınırken Prestij kostümü ise 1000 Ay Festivali sembolüne alınabilecek.
Havai Fİşek Vayne
Prestij Serisi
Prestij kostümü açabilmek için Havai Fişek Vayne kostümüne ihtiyacınız olmayacak. Üç cevher ile de açabileceksiniz. Yine ganimet olarak da çıkabilecek.

Ay Festivali Kartı

Ay Festivali Kartı
Ay festivali kartını satın alarak daha fazla festival sembolünü arttırabiliyoruz. Daha Önce olduğu gibi görevler dışında da her galibiyet hatta mağlubiyetten sembol kazanmamız mümkün. 50 auy festival sembolü ve 4 ay festival küresi içeriyor. Fazladan günün ilk galibiyeti görevi sağlıyor ve oynadığınız oyun başına sembol kazanmanızı ağlıyor ve 1150 RP ye alınabiliyor.

Diğer Kostümler

Haznedar Tahm Kench
Havai Fişe Sejuani
Diğer kostümler Havai Fişek Sejuani 1350 RP ye alınabilecek. Son olarak da Haznedar Tahm Kench kostümü bu yıl ki Ay festivali kostümleri arasında yer alıyor ve yine 1350 Rp ye alınabilecek. Bu kostümler hatıra kostümleri olacak.

Simge Ve Çerçeveler

Simge ve Çerçeveler
Bu yıl Sejuani , Vayne, Tahm Kench, ve Sylas için çereve simgeler geliyor. Her biri 100 ay festivali Sembolüne alınabilecek. Bunun dışında sembollerde bu etkinlikle birlikte alabileceğiniz etkinliklerden.

Altın Spatula Klübü

Buyıl ilk defa Altın Spatula kulübü geliyor. Klübe üye olmak için 1250 rp değerinde üyelik paketi almanız gerekiyor. Bu paketi aldığınızda her oyunda 1 rasgele bireysel kostüm takviyesi ve 1 fazladan yeniden deneme hakkı kazanabiliyorsunuz.

Ay Festivali Küresi

Ay Festivali Küresi
Ay Festivali Küresi 250 RP ye alınabilecek. İçinden 1 rasgele kostüm kristali çıkacak aynı zamanda %8 ihtimalle rasgele bir kostüm kristali daha çıkabilir. %4 ihtimalle Festival Tut-Çek Çantası çıkabilir. Hepsinden birer tane olmak üzere 520 RP, 750 RP, 975 RP değerinde Kostüm Kristali, Destansı Kostüm Kristali ve Efsanevi Kostüm Kristali garantili Ay Festivali Paketleri 10 + 1 Ay Festivali Küresi + 80 Sembol 2500 RP İçindekiler: 11 Ay Festivali Küresi 80 Ay Festivali Sembolü 20 Ay Festivali Küresi + Festival Tut-Çek Çantası + 160 Sembol 5000 RP İçindekiler: 20 Ay Festivali Küresi 1 Festival Tut-Çek Çantası 160 Ay Festivali Sembolü

Ay Festivali Paketleri

Ay festivali paketleri 10 lu ve 20 li setler halinde satışa sunuldu. 20 li paketler Özellikle tut çek çantası için tercih ediliyor.