Görsel Efekt Güncellemesi ; Riven, Olaf, Kennen, Wukong

9.3 yaması kapsamında PBE ye hergünbir takım değişiklikler gelmeye devam ediyor bunlardan biri de bazı şampiyonlara getirilmiş olan görsel efekt güncellemeleri. Bu şampiyonların dış görünüşleri değişmese de yeteneklerinin daha anlaşılır olabilmesi için Riot Games bazı değişiklikler yapıyor.

Kenen Vfx Güncellemesi

Bu şampiyonlardan biri Kennen. Yalnız görsel değil bazı şampiyonlara ses efektleri de eklendi. Düz vuruşlarını Q yeteneğinden ayırt edilecek şekilde değiştirilmiş. W biraz daha tatmin edici bir hale getirilmiş ve E sine yeni bir görsel gelmiş. Yine hem süper Kennen hem, kanlı ay Kennen da’da benzer değişiklikler yapılmış. Ultisinde de bir takım gürültüler giderilmiş. Pasifte de şokun kaynağını göstermek için işaret konmuş. Minyonlar üzerindeki yük işaretleri biraz küçültülmüş.
Kennen Vfx

Olaf Vfx Güncellemesi

Olaf’ın Görsel efekt güncellemesinde ilk olarak düz vuruşlara yeni bir efekt eklenmiş. Q’sunun Hitbox göstergesi netleştirilmiş. Baltayı alış aralığını görebiliyorsunuz artık. Ayrıca yeni bir etkiye de sahip. W’ su daha belirgin bir hale getirilmiş. E’ sinin görseli tamamen değiştirilmiş Ultisi’de aktif olduğunda Olaf yalnızca kırmızıya dönüşmüyor.
Olaf Vfx

Riven Vfx Güncellemesi

Riven’da da benzer bir görsel efekt güncellemesine gidildi. Oyun netliğini artırmak üzere düz vuruşu temmizlenmiş. Q’ sunun hasar alanı daha iyi görülecek şekilde düzenlenmiş. Yine tüm yetenekleri net görünür hale getirilmiş. Ayrıca pasifi aktif hale gelince kılıcı da parlamaya başlayacak şekilde düzenlenmiş.

Wukong Vfx Güncellemesi

Wukong’un düz vuruşlarına yeni bir görsel efekt eklendi ve Q’su da aha netleşirken yeni bir görsel efekt eklenmiş. Yine diğer yeteneklerinde de daha anlaşılır olacak şekilde değişiklikler yapılmış.